Zaufali mi

piękna dekoracja ślubna

Pani Alicjo, Spóźnione ale ogromne podziękowania za niesamowitą oprawę ślubu jaką Pani stworzyła. Tak pięknej wiązanki nie mogłam sobie nawet wymarzyć, butonierki również były prześliczne. Największe wrażenie na gościach zrobiła dekoracja sali - wszystko w motywach fioletu - dokładnie przemyślane i świetnie zaplanowane. Dziękujemy za wszystkie rady, opinie i tak duże zaangażowanie, wiadomo przed ślubem nie ma się na to wszystko czasu a dzięki Pani wszystko poszło szybko, profesjonalnie i w super sympatycznej atmosferze. Napewno będziemy Panią polecać wszystkim naszym znajomym bo współpraca z Panią to sama przyjemność! Pozdrawiamy seredcznie, Agnieszka i Tomek


Agnieszka i Tomasz Chachaj

Kasia P.

podziękowania

Pani Alicjo,
chcialam serdecznie podziekowac za przesliczne kwiaty i najcudowniejszy bukiet, wygladal dokladnie tak jak sobie wymarzylam, przyczynila sie Pani do tego, ze ten dzien byl jeszcze piękniejszy.
Bardzo dziekuje!
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia P.

***
Magda i Michał

Witamy, mówi się, że to

Witamy,

mówi się, że to tylko jeden dzień i nie można dać się zwariować - teraz gdy jest już po naszym ślubie wiemy, że to prawda! Ale prawdą jest także to, że ten dzień trzeba zapamiętać jako wyjątkowy! Nasz taki był między innymi dzięki Pani Alicji, która swoimi przepięknymi bukietami ukwieciła nam całą salę idealnie trafiając w nasz gust i wyczucie smaku! Pani Alicji dziękujemy za przepiękne kompozycje oraz naprawdę WYJĄTKOWO ŚLICZNY bukiet! Nie tylko my ale także nasi goście byli zachwyceni!

POLECAMY i jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą współpracę!
Magda i Michał

***
Michał

dziękujemy

Pani Alicjo,

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie całej oprawy florystycznej naszego ślubu!
Dziękujemy za wiązanki - jak malowane, z odzwierciedlonymi wszystkimi szczegółami ze zdjęć, za kompozycje kwiatów w restauracji i kokardy do samochodu - wszystko przygotowane z klasą i smakiem. Dziękujemy również za świetną organizację logistyki w dniu ślubu.

Z pewnością będziemy Panią rekomendowali znajomym i rodzinie przy podobnych okazjach.

Monika & Michał

***
Ewa Redlicka-Stec

Bajka...!

Pani Alicjo,
po prostu dziękujemy...!!! I będziemy polecać :)

Z pozdrowieniami,
Ewa i Michał :)

***
Gosia i Paweł

Gorące podziękowania :)

Pani Alicjo pięknie dziękujemy za dekoracje, które Pani dla nas zrobiła (18.08.2012). Wiązanka przepiękna, idealnie dobrane kolory, dekoracja sali super się wkomponowała i ożywiła wnętrze :) Jednym słowem wszystko było tak jak powinno. Z chęcią będziemy Panią polecać!

***
Dorota i Maciek

Podziękowania za oprawę florystyczną 09.06.2012

Pani Alicjo
Dziękujemy za cudowną oprawę florystyczną naszego wesela. Bukiety na stołach były piękne i spełniły w 100% nasze oczekiwania. Wiązanka ślubna idealnie komponowała się z suknią i pozostałymi kompozycjami. Ponadto dziękujemy za otwartość, profesjonalne podejście i życzliwe rady.
Gorąco polecamy i pozdrawiamy serdecznie
Dorota i Maciek

***
Aleksandra Rojek-Duda

Serdeczne podziekowania

Chcielibyśmy złożyć na Pani rece wielkie podziekowania za pełen profesjonalizm w podejsciu do klienta i za wykonanie przepięknej wiązanki ślubnej. Dziekuje rownież od siebie za Pani cenne sugestie dotyczace gatunków kwiatów. Rodzice i znajomi byli zachwyceni doborem kwiatów z jakich była zrobiona wiązaneczka.
Dziekujemy równiez za bardzo dobry kontakt i elastyczność.
Pozdrawiamy i życzymy wielu zadowolonych klientów.
Aleksandra i Robert

***
Kamila i Grzegorz

Podziękowania za oprawe florystyczną 7 maja 2011

Trafiliśmy do Pani Alicji bez pomysłu na aranżacje florystyczną naszego ślubu.Propozycje Pani Alicji okazały się strzałem w dziesiątkę.Wiązanka idealnie komponowała się z suknią, a goście weselni nie mogli wyjść z podziwu na widok bukietów na stołach.W efekcie tego, po weselu, podchodzili i pytali czy mogą wziąśc kwiaty do domu.
Dziękujemy Pani Alicjo za piękną oprawe florystyczną naszego ślubu, za dobre rady i niepowtarzalne pomysły. Dzięki Pani nasz ślub był taki o jakim marzyliśmy.
Gorąco polecamy !

***
Agnieszka i Tomasz Chachaj

piękna dekoracja ślubna

Pani Alicjo,

Spóźnione ale ogromne podziękowania za niesamowitą oprawę ślubu jaką Pani stworzyła. Tak pięknej wiązanki nie mogłam sobie nawet wymarzyć, butonierki również były prześliczne. Największe wrażenie na gościach zrobiła dekoracja sali - wszystko w motywach fioletu - dokładnie przemyślane i świetnie zaplanowane.
Dziękujemy za wszystkie rady, opinie i tak duże zaangażowanie, wiadomo przed ślubem nie ma się na to wszystko czasu a dzięki Pani wszystko poszło szybko, profesjonalnie i w super sympatycznej atmosferze.
Napewno będziemy Panią polecać wszystkim naszym znajomym bo współpraca z Panią to sama przyjemność!

Pozdrawiamy seredcznie,
Agnieszka i Tomek

***
Agata i Marcin

Podziękowanie za oprawę florystyczną, 04.09.2010r.

Podziękowanie za oprawę florystyczną, 04.09.2010r.
Serdecznie dziękujemy za piękną aranżację naszej Sali :)
Kompozycje na stołach oraz dekoracja całego wnętrza zrobiły na naszych Gościach duże wrażenie. Współpraca z Panią Alicją to czysta przyjemność. Duże zaangażowanie i otwartość na pomysły klientów to bardzo duża zaleta, w ustalaniu szczegółów aranżacji florystycznej.
Pani Alicji bez żadnych obaw można powierzyć ślubną oprawę florystyczną!
Gorąco polecamy i pozdrawiamy!!!!!!
Agata i Marcin

***
Iza i Piotr

Podziękowanie za oprawę florystyczną, 10.07.10r.

Serdecznie dziękujemy za piękne kwiaty: wiązanki i dekorację samochodu. Polecamy wszystkim usługi pani Alicji, z pewnością będziecie mogli liczyć na profesjonalizm i zaangażowanie :)

***
Weronika

oprawa florystyczna

dziękujemy bardzo za oprawę florystyczną naszego wesela- bardzo udana !!!

***
Monka i Dawid Jarosławscy

Podziekowania za oprawe florystyczna 26 grudnia 09

Dziękujemy bardzo, oprawa florystyczna Naszego Wesela wyszła przepięknie. Kwiaty na stołach wywarły niesamowite wrażenie na gościach a spacer po szeleszczących płatkach róż, utkwi w pamięci na bardzo długo...! Dekoracje jeszcze kilka dni po uroczystości trzymały się znakomicie!!!
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :)

***
Sosny :)

Przepiękne kwiaty

Wiązanka przepiękna... Wielkie "dziękuję" za fachowe porady i doskonałe dobranie kwiatów do sukni i charakteru panny młodej! Gorąco polecamy!

***
Magda 83

Jeszcze raz dziękujemy ...

Pani Alicjo, dziękuję za zaangażowanie, fachowe doradztwo, pomoc w podejmowaniu decyzji. Dzięki Pani pracy Nasz Ślub na długo utkwi w pamięci nie tylko naszej ale także i gości. Z pewnością polecimy Panią naszym znajomym!!

***
Karolina Wiśniewska

Podziekowania ... :)

Dziękujemy Pani Alicjo za wykonanie wiązanki, dekoracji sali, kościoła a zwłaszcza dekoracji samochodu !!!, która zrobiła niesamowite wrażenie na gościach! Dzięki Pani ten dzień przepełniony był kwiatami :)). POLECAMY WSZYSTKIM !!!

***
Kasia i Robert Konieczni

Tak piękne chwile !!!

W tak wyjątkowym dniu jakim jest ślub nie można iść na kompromis!!! Bardzo fachowe podejście i piękne dekoracje to wizytówka Pani Alicji. Gorąco polecam - na pewno nie będziecie zawiedzeni. Dziękujemy (szczęśliwi małżonkowie):)

***
Anna i Paweł Stachniak

Pani Alicjo, ... dziękujemy bardzo.

Witamy,
Pani Alicjo chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za cudowna oprawę
kwiatowa , zarówno naszą (bukiet dla mnie cudowny do tej pory się trzyma
wspaniale), jak i dekorację na samochód, dekoracje w restauracji, i bukiety dla rodziców. Wszystko wyszło wspaniale, dziękujemy i będziemy polecać Pani usługi znajomym.

***